Kable zasilające

Kable zasilające audio Sisound zostały zaprojektowane oraz stworzone do pracy z każdym torem audio. Każdy splot oraz przekrój ma swoje indywidualne brzmienie, które dostrajamy odpowiednim wtykiem – najczęściej złoconym lub rodowanym.

  • Wszystkie kable audio Sisound są robione przez nas ręcznie.
  • Długość kabli oraz rodzaj wtyków mogą być dostosowane do potrzeb klienta.
  • Oferujemy możliwość odsłuchu kabli testowych przed zamówieniem.

 

Przewody Sisound Virtus to rodzina kabli zasilających o różnych splotach – pojedynczych, podwójnych oraz potrójnych. Tworzymy także modele Virtus SE, które posiadają sploty poczwórne oraz indywidualnie łączone. Każdy z naszych kabli cechuje się czystym, nieprzekłamanym dźwiękiem, który znajdzie zastosowanie zarówno w systemach stereo lampowych jak i tranzystorowych.

Przewody zasilające Virtus Duo to przede wszystkim dociążenie dźwięku, przy jednoczesnym ograniczeniu zniekształceń w porównaniu do przewodu audio o jednym splocie.

Przewody zasilające Virtus Tres wyróżniają się niesamowicie selektywnym dźwiękiem oraz detalom, które zawdzięcza nam kompletna izolacja przewodów. Dodatkowo, potrafią być transparentne lub znacząco ocieplić oraz dociążyć barwę systemu audio.

 

© 2021 Sisound. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Sklepy internetowe Szczecin