Regulamin sklepu Sisound

 

Sklep sisound-audio.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
Właścicielem sklepu jest firma 4PS s.c.

 

Dane przedsiębiorstwa:

4PS s.c.

ul. Zielona 9

72-123 Rurzyca

REGON: 320107782
NIP: 9552147467

 

Jak zamawiać?

Sklep internetowy Sisound oferuje założenie własnego konta aby dokonywać zakupów z poziomu klienta. Można także składać zamówienia bez rejestracji, bezpośrednio jako gość.

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej wiadomość potwierdzającą przyjęcie zamówienia do realizacji.

 

Realizacja zamówień

 • Realizacja pierwszego zamówienia rozpoczyna się z chwilą otrzymania e-maila zwrotnego od Klienta potwierdzającego zamówienie.
 • Kolejne zamówienia realizujemy natychmiast po ich otrzymaniu.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że zamawiany towar jest dostępny w magazynie. W przypadku braku określonych pozycji znajdujących się w zamówieniu informujemy Klienta o stanie realizacji złożonej dyspozycji. Dopuszczamy możliwość realizacji częściowej, wydłużenia czasu oczekiwania oraz anulowania całości zamówienia).

 

Dowód zakupu

Oferowane przez nas komponenty audio, akcesoria i urządzenia są nowe. Do każdego zamówienia w momencie przygotowania zamówionych pozycji do wysyłki wystawiany jest dowód zakupu w postaci paragonu lub na życzenie faktury VAT.

 

Modyfikacja zamówienia

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia dowodu zakupu. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z biurem za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

 

Ceny

Wszystkie ceny podawane są w nowych polskich złotych. Podana przy każdym towarze cena jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.
Nie udzielamy gwarancji na produkty używane.

 

Reklamacje

 

Kupujący może składać reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kontakt@sisound.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy:
4PS s.c.

ul. Zielona 9

72-123 Rurzyca

 

Aby przyjąć reklamację, wymagamy przesłania następujących danych:

 • Imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail Kupującego.
 • Datę zawarcia Umowy, która stanowi podstawę rozpatrzenia reklamacji.
 • Przedmiot reklamacji oraz żądania typu rekompensaty.
 • Szczegółowy opis sytuacji oraz podstawy reklamacji.

 

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje będą wymagały uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

 

 • Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
 • Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

 

Serwis / Naprawy

Wszelkie towary wymagające serwisu oraz produkty do naprawy prosimy kierować na adres:

4PS s.c.

ul. Zielona 9

72-123 Rurzyca

tel. +48 608 373 510

 

Wysyłka

 

Koszt dostawy jest uzależniony od wielkości zamówienia i wynosi odpowiednio w zależności od sposobu dostawy:

 • 12,00 pln – przesyłka Paczkomat InPost – czas dostawy (2-3 dni)
 • 13.00 pln – przesyłka DPD – czas dostawy 24-48h
 • 17.00 pln – przesyłka DPD  „Za pobraniem” – czas dostawy 24-48h

Towar jest wysyłany w terminie 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia, z zastrzeżeniem opcji płatności „przelewem tradycyjnym na konto” i „Płatności on-line”. Paczki są wysyłane na adres wskazany przez Klienta w terminie 1 dnia roboczego licząc od dnia, w którym należność za towar została zaksięgowania na rachunku bankowym.

© 2021 Sisound. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Sklepy internetowe Szczecin